11 V 2013 - Baby, I'm back!

Ostatni raz pisałam tu w sierpniu! Prawie rok temu! W sumie nie wiem dlaczego przestałam, ale dzisiaj rano obudziłam się z poczuciem, że z wielką chęcią znowu bym tutaj pisała i oto jestem!
Zbliżają się kolejne wakacje – już ostatnie jako licealistka. Przede mną rok maturalny i mam zamiar zacząć się szybko uczyć. Materiału jest naprawdę sporo, a ja osobiście nie mam ochoty robić wszystkiego na ostatnią chwilę. Podsumowując wakacje poświecę na pracę i naukę.
W ramach nagrody mam zamiar trochę przemeblować pokój, ale jeszcze nie mam konkretnej wizji tego co chce zrobić.
Dzisiaj tak krótko, lecę robić obiad a potem trochę poczytać. Koleżanka poleciła mi książkę 'Dieta Boot Camp'. Nie odchudzam się (no może troszkę), ale z tego co zostało mi powiedziane to jest w niej wiele rad nie tylko na temat zrzucania wagi.


8 komentarzy:

 1. Witaj! Bardzo ładny blog i ciekawe notki, świetny klimat .
  Życzę miłego dnia. :)
  Serdecznie zapraszamy na naszego bloga o fotografii. +
  Mam nadzieję że również Ci się u nas spodoba.

  Pozdrawiamy !

  "Rób to co kochasz nie mimo co, lecz mimo wszystko"

  OdpowiedzUsuń
 2. też przede mną rok maturalny... aż mnie ciarki przechodzą, brr.
  może obserwujemy? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, czyli jesteś rok starsza ode mnie. Ja co prawda mam jeszcze dwa lata, ale na myśl o maturze z matematyki mam dreszcze i płakać mi się chce. Już zaczynam trzymać kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nareszcie jesteś:)
  ja się nie odchudzam, ale próbuje zmienić nawyki żywieniowe, co kiepsko mi wychodzi, bo wczoraj z moim M. byłam na kebabcie, a dziś w Macu:P

  OdpowiedzUsuń
 5. zostań juz z nami na stałe :)

  OdpowiedzUsuń