25 V 2013 - Idiots, idiots everywhere!

Muszę wyćwiczyć w sobie to by pisać tutaj regularnie! Wracam ze szkoły i pamiętam o tym, że chcę napisać nowy post, ale potem zaczynam zajmować się różnymi rzeczami. Kończy się na tym, że kładę się spać i w tym właśnie momencie przypominam sobie, że ostatecznie nowy wpis się na blogu nie pojawił. Postaram się to zmienić, ale teraz też zaczynają się ostanie tygodnie szkoły i trzeba trochę powalczyć o oceny. Na jutro mam przewidzianą całą długą listę rzeczy do zrobienia, ale myślę, że dam radę.
Program biegania, który umieściłam w ostatniej notce niestety poszedł w niepamięć. Chyba tylko 3 raz się go trzymałam, a potem po prostu zaczął mnie nudzić. Zrozumiałam, że muszę po prostu naciskać sama na siebie i wtedy osiągnę wszystko co chcę. Tym oto sposobem biegałam dzisiaj 1h 12min! Jestem z siebie bardzo dumna. Podejrzewam, że biegłabym dłużej, ale niestety spotkało mnie coś niemiłego. Jakiś kretyn (inaczej się go nazwać nie da) najechał na mnie w trakcie biegania, a następnie wjechał w mężczyznę, który biegł przede mną po czym odjechał. U mnie skończyło się tylko na uszkodzonej kostce (która została szybko nastawiona przez medyków), ale niestety mężczyzna przede mną nie miał tyle szczęścia i odniósł większe obrażenia. Strach biegać szczerze mówiąc.
Obecnie leżę na łóżku okładając biedną kostkę lodem i błagając by w poniedziałek była zdatna do użytku!

7 komentarzy:

 1. Ty próbujesz wyrobić w sobie nawyk systematycznego pisania, a ja próbuje zwalczyć chęć codziennego pisania na blogu :P

  gratuluję, ja nigdy nie przebiegłam nawet tych 12minut, nie mówiąc o więcej niż godzinie :P jedyne bieganie jakie akceptuje to to na bieżni, tak w terenie nie lubię biegać- a to wszyscy się gapią, a to jakiś pies wyskoczy, a to nagle chodnik się kończy i trzeba biec po piasku.

  tak po prostu, specjalnie wjechał w Ciebie, a później w jakiegoś faceta?

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny ten blog (: chcesz wygrać nagłówek ? zapraszam ; http://beyourself-megg.blogspot.com/2013/05/konkurs-wygraj-nagowek.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie idiots, idiots everywhere !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ci ludzie to są posrani, ja nie wiem jak to inaczej ująć

  OdpowiedzUsuń
 5. hahahaha dosłownie, idioci są wszędzie ;D patologia

  OdpowiedzUsuń
 6. no niestety debile wszedzie ..

  OdpowiedzUsuń
 7. o kurde, szczęście w nieszczęściu. oby kostka przestała boleć! :)

  OdpowiedzUsuń