26 XII 2011 / Merry Christmas

Święta powoli dobiegają końca – jeśli można to tak w ogóle nazwać. Co mam na myśli? Szczerze mówiąc magię świąt w tym roku poczułam w lipcu, co wydaje się dość absurdalne, jednak tak było. Miałam wrażenie, że dzięki temu sam okres Świąt będzie dla mnie jeszcze bardziej magiczny jednak im bliżej była Wigilia tym mniej czułam, że chcę tych Świąt. Summa summarum Wigilijna kolacja nie była dla mnie niczym specjalnym – po prostu zwykła kolacja. Jedynym elementem, który mi przypominał o tym, że Święta już przyszły była choinka, która radośnie mrugała do mnie światełkami, które były na niej powieszone. Oczywiście jestem bardzo wdzięczna za wszystkie prezenty, które dostałam, jednak mogło się obyć bez nich. Jestem osobą, która nie lubi dostawać prezentów – zdecydowanie wolę je dawać! Serdecznie chciałabym tez podziękować mojej Mamie i bratu, którzy mimo wszystko świetnie się spisali. Dla Nas wszystkich tegoroczne święta były dość trudne, ale dzięki temu, że mieliśmy siebie świetnie je przetrwaliśmy! Po dniu odpoczynku (który spędziłam na czytaniu Harry'ego Potter'a) nastał czas na to by wrócić do nauki i robienia projektów oraz makiet. Najbliższe kilka dni będą zdecydowanie bardzo pracowite, jednak chyba się z tego cieszę. Nie będę miała czasu na myślenie o pewnych rzeczach (zdecydowanie za często to ostatnio robię). Na zakończenie chciałabym życzyć wam (trochę spóźnione) Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Mam nadzieję, ze święta spędziliście (i nadal spędzacie) z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok przyniesie wiele dobrego!


11 komentarzy:

 1. ja też jakoś niespecjalnie wyczuwałam magię świąt..

  OdpowiedzUsuń
 2. cóż święta, święta i po świętach i jakoś bardzo nie odczułam atmosfery Bożonarodzeniowej, gdyby nie to, że przez pół dnia siedziałam kołkiem przy stole... a jak u Ciebie? Gwiazdor był ? Czy też zbyt niegrzeczna byłaś w tym roku?! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam komentarz not beauty ... święta, święta i po świętach!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda że sie już skończyły ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. poczuc magie swiat w lipcu hah c iekawe :D! kurcze, swieta sie juz skonczyly, wiec ycze Ci szczesliwego nowego ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. tez nie czuję świąt, śniegu nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję i życzę również życzę Szczęśliwego Nowego roku :))

  OdpowiedzUsuń
 8. niestety święta świeta i po świętach :D
  zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 9. świetna notka. Nowe, sylwestrowe wydanie, zapraszam. Życzę wspaniałego sylwestra.

  OdpowiedzUsuń
 10. przetrwaliście i udowodniliście, że pomimo problemów jesteście w dalszym ciągu świetna rodzinką :) życzę Ci dużo szczęścia w nowym roku ;)

  OdpowiedzUsuń